Rychlá rezervace

Řasy a obočí

Nabízíme vám služby od barvení řas a obočí včetně úprav až po nejnovější metody prodlužování řas a permanentní mikropigmentace obočí (tzv. microblading, vláskování obočí). Žádaná je u nás služba Glamour Lashes Praha 1.

Glamour lashes (řasa na řasu)
Jedná se o revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas technikou Glamour Lashes (Praha 1), tedy lepení řasy na řasu. Ve Venita Beauty používáme hedvábně jemné Glamour řasy k dosažení přirozeného vzhledu.

Volume lashes (3D metoda)
Technika spočívá v aplikaci 3 ultratenkých "nic nevážících" řas na jednu řasu přírodní. Výsledkem je maximální objem se zachováním přirozeného vzhledu.

Dbáme na správnou aplikaci, která má vliv jak na trvanlivost, tak na prevenci případných komplikací (alergie, svědění apod.), a proto zaměstnáváme jen skutečné profesionály s letitou praxí.

Ceník

Glamour Lashes - nové
Prodlužování řas nejnovější metodou řasa na řasu. Výsledkem jsou krásné husté, dlouhé řasy a přitom s dokanale přirozeným efektem.
899 Kč
Glamour Lashes - doplnění
799 Kč
Volume 3D Lashes - nové
1299 Kč
Volume 3D Lashes - doplnění
1149 Kč
Microblading ( vláskování ) obočí PhiBrows včetně korekce
3999 Kč
Barvení řas
159 Kč
Barvení obočí
159 Kč
Úprava obočí
159 Kč
Cashmere Lashes
Cashmere Lashes jsou speciálně navrhnuty tak, aby svým tvarem co nejvíce přilnuli k přírodním řasám. Inovativní, zploštěný tvar řas prodlouží dobu aplikovaných řas. Řasy Vás překvapí svou lehkostí a příjemným lesklým zbarvením. Jsou vhodné k aplikaci jemných řas. Cashmere Lashes - lehkost (o 40%) - jemnost v nošení - vyšší lesk-ploský tvar.
1199 Kč
Cashmere Lashes - Doplnění
999 Kč
Lash Lifting and botox
Trvalá a výživa na řasy vč.barvení
950 Kč