Pedikúra, manikúra a kosmetika Praha 1

Náročný týden před vámi?PŘIJĎTE SI UDĚLAT RADOST. POSTARÁME SE VÁM O MANIKÚRU, PEDIKÚRU, KOSMETIKU NOVÝ SESTŘIH NEBO OŠETŘENÍ PLETI...

Venita Nails & Beauty je salon v centru Prahy, který nabízí nadstandardní služby v oblasti manikúry, pedikúry, kosmetiky kvalitu našich služeb. Bude se Vám věnovat mladý personál s dlouholetou praxí, který Vám rád vyjde vstříc. Pracujeme pouze s kvalitními certifikovanými materiály, aby Vaše nehty byly nejen krásné, ale i zdravé.

K tomu nabídneme příjemnou atmosféru, úsměv, čisté prostředí a třeba i sklenku prosecca!

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Venita Beauty Team

Služby Praha 1

Manikúra

Vyberte si z široké nabídky služeb od klasické manikúry Praha 1 až po luxusní modeláže nehtů.

více

Pedikúra

Ať jste žena nebo muž, nechte své nohy relaxovat a svěřte se do té nejlepší péče. To je pedikúra Praha 1.

více

Kosmetika

Pro kosmetiku používáme pouze ty nejkvalitnější přípravky, máme i široký výběr přírodních produktů.

více

Kadeřnictví

Jak dámy, tak pánové, jsou v našem kadeřnictví Praha 1 vítáni...


více

V našem salónu v ulici Petrská můžete nově díky provedeným úpravám využít služeb velmi zkušené kosmetičky. Jelikož si zakládáme na prvotřídních službách, pracujeme s renomovanými výrobky Comfort Zone.

Akce s kosmetikou Priody. Ve spolupráci s výrobcem výhradně přírodní kosmetiky Priody, která je zároveň naším partnerem, pořádáme akci s 20% slevou. Prvních 50 z Vás navíc obdarujeme pleťovou maskou. Můžete rovněž vyzkoušet a zakoupit výrobky Priody.

Náš certifikovaný specialista na vláskování obočí (mikroblading) se o Vás ode dneška rád postará.

Kosmetická redaktorka a guru krásy jednoho z nejlepších a nejluxusnějších časopisů v Čechách i na Slovensku Cindy doporučila [ comfort zone ] s tím, že vše, co od comfort zone vyzkoušela funguje parádně! My jsme z takové recenze tak nadšení, že vám ji s velkou radostí předáváme a vy ji můžete předat dál svým zaměstnancům a hlavně klientům!

Nabízíme zcela nově zbudované prostory pedikúry.